Ky është talenti i ri i zbuluar nga Flori Mumajesi (Video)

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi ka zbuluar një talent të ri.

Ai është Bajram Gashi ose ndryshe (Shiga), të cilin Flori e ka zbuluar nga një video që ky talent ka postuar në Instagram, transmeton Indeksonline.

Kjo video Florit i ka pëlqyer shumë dhe i ka kërkuar atij që ta realizoj një video të plotë në versionin e tij.

Dhe sot ka pasur knaqësinë ta publikoj videon në Facebook dhe ta prezantojë këtë djalosh për të cilin thotë që është një zë që premton shumë.

Lajme të ngjashme

Back to top button