Gjesti i Bashës në Vlorë, fotoja që po bën xhiron e rrjeteve sociale

Kjo foto po bën xhiron e rrjeteve sociale. Mirësjellja dhe finesa e kryetarit të opozitës Lulzim Basha ka tërhequr vëmendjen e të pranishmeve gjatë mitingut të opozitës në Vlorë, duke e fiksuar këtë moment me ketë fotografi.

Basha me mirësjellje është vetë ofruar për ti hapur shishen e ujit një vajze të vogël e cila duket se është ndjerë e “priveligjuar” nga gjesti i shefit të opozitës shqiptare, Lulzim Basha.

Ajo që të bën përshtypje është se ky gjest nuk është i sforcuar dhe elektoral, thjeshtë për të marrë vëmendjen e medieve, por është një moment spontan i kryedemokratit gjatë ngjitjes në podiumin e tubimit në Vlorë./Syri.net

Gjesti i Bashës në Vlorë

Lajme të ngjashme

Një koment

Back to top button