fbpx

Blero bashkëpunim me Onat

Blero po përgatit një këngë në bashkëpunim me këngëtarin e grupit TDS, Onatin.

Ai përmes një postimi në instagram ka treguar se kënga titullohet ”JOJO”, dhe ky projekt është duke u punuar nga produksioni Asha, transmeton Klan Kosova.

Blero ka shpërndarë fotografinë me një foto të agjensionit Fibula, ku tregon se klipi është duke u realizuar në Turqi.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close