fbpx

Blero paralajmëron diçka të re me Afërditën

Blero Muharremi është duke realizuar një bashkëpunim me Afërdita Dreshajn.

Nuk dihet nëse do të jetë një duet i tij me modelen dhe këngëtaren, apo është duke punuar ndonjë këngë enkas për të, megjithatë ai ka paralajmëruar se diçka e re po vjen.

“Me Afërdita Dreshajn, takim pune… Po vjen diçka e re. Elephant”, ka shkruar Blero në Instagram.

Këngëtari ka postuar edhe një fotografi të përbashkët me Afërditën. /Telegrafi/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close