fbpx

Tetovë, vetura godet 7 vjeçaren

Një vajzë 7 vjeçare mbrëmë u godit nga vetura “Kia”, të cilën po e voziste 24 vjeçari tetovar D.D.

Vajza e goditur është dërguar në spitalin e qytetit me veturë tjetër dhe pas ndihmës së dhënë u lëshua në mjekim shtëpiak.

Policia e Tetovës i ndërmorri të gjitha masat për zbardhjen e këtij aksidenti.

LEXO: Aksident në rrugën Strugë-Kërçovë

LEXO:Tetovë, plumbi godet veturën në lëvizje

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close