fbpx

Aksident në rrugën Strugë-Kërçovë (Foto)

Aksidenti automobilistik që ndodhi të dielën rreth orës 18:00 përgjatë rrëgës Strugë-Kërçovë, fatmirsisht ka kaluar pa viktima në njerëz, edhe pse dy nga të aksidnetuarit pësuan lëndime të rënda dhe gjenden në spitalin e Ohrit.

Aksidenti ndodhi mes një veture me targa të Kërçovës dhe një furgoni me targa të Prilepit.

Aksident

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close