Neymar me spektakël i jep fitore Brazilit (Video)

Neymar mbetet futbollisti më i rëndësishëm i përfaqësueses së Brazilit. Ylli i Barcelonës është shëndrruar në një lider të padiskutueshëm te kombëtarja e fuqishme latine. Neymar shënoi një gol dhe bëri një asist të bukur në ndeshjen ndaj Perusë mbrëmë.

Por si zakonisht nga ai nuk mungoi edhe spektakli. Neymar bëri një driblim madhështor duke bërë sombrero të dyfishtë në këtë aksion.

Lajme të ngjashme

Back to top button