Meha, pushime në Turqi me djalin (Foto)

Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, Alban Meha, po i kalon pushimet e tij në Turqi.

Ylli shqiptar, i cili ditë më parë ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me skuadrën turke Konyaspor, nuk është rikthyer fare në Gjermani dhe po kalon disa ditë pushimi në plazh.

Mitrovicasi ka postuar një fotografi në profilin e tij në Instagram, ku shihet së bashku me djalin e tij, Lounisin. /Telegrafi/

meha1

Lajme të ngjashme

Back to top button