fbpx

Tetovë, plumbi godet veturën në lëvizje

Mbrëmë rreth orës 19 e 30 në rrugën “Vëllezërit Milladinovci” vetura e tipit “Audi” me targa të Tetovës e vozitur nga 41 vjeçare I.M është goditur nga një plumb. Sipas policisë, plumbi ka dëmtuar dritaren e parme të veturës si dhe pasqyrën. Bëhet fjalë për plumb i ardhur nga drejtim i panjohur dhe person i panjohur.

Nga polica e Tetovës bëjnë me dije se kanë filluar ta hetojnë rastin ndërsa nuk raportojnë për të lënduar.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close