fbpx

Nxehtë, me temperatura deri më 37 gradë

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryejë një erë e lehtë në drejtim juglindor. Temperaturat do të sillen nga 31 deri në 37 gradë celsius.

Edhe në Shkup do të kemi mot të ngjashëm, me diell me temperatura deri më 35 gradë celsius.

Dëgjoni melodinë e Moby dhe kaloni një ditë të mbarë.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close