fbpx

Adrian Gaxha dhe Lindoni sjellin hitin e verës (Video)

Ashtu siç ju patëm njoftuar para disa javësh se Adrian Gaxha është duke punuar një hit me këngëtarin Lindon Berisha, tani e sjellim te ju këngën që sapo u publikua në Youtube.

Kënga është punuar nga Iwayo, Adrian Gaxha & Lindon Berisha, ndërsa tekstin e ka shkruar BimBimma.

“Kalle” titullohet projekti i ri nga dyshja në fjalë dhe është këngë ritmike verore. Për klipin e këngës është përkujdesur kompania Entermedia./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close