fbpx

Mot me diell dhe kushte për shi

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale, ndërsa gjatë pasdites do të ketë mundësi për paraqitje të reshjeve të shkurta lokale. Erë e dobët do të frynë nga jugu.

Temperaturat pritet të sillen prej 9 deri më 17 gradë, ndërsa ajo e pasdites prej 28 deri më 35 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm dhe me temperaturë prej 15 deri më 33 gradë celsius

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close