Publikohet klipi i Ardian Bujupit me Shkodran Mustafi (Video)

Këngëtari Ardian Bujupi i cili javën e kaluar tregoi se do silte për tregun gjerman një këngë të re, tashmë e ka publikuar.

Në të shfaqet edhe futbollisti Shkodran Mustafi, i cili kishte pëlqyer këtë këngë nga albumi Ardicted.

Ky klip dhe këngë mban vulën e Universal Music./prive.al/

Lajme të ngjashme

Back to top button