fbpx

BMW prezenton modelin e ri të serisë 7 (VIDEO)

Kompania gjermane “BMW” sonte ka paraqitur modelin e ri të serisë 7.

Ngjarja gala i ka shkuar për shtat reputacionit dhe rëndësisë së këtij modeli.

Kompania me anë të një klipi ka paraqitur sonte modelin e saj të ri të serisë 7.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close