I digjet makina Shpat Kasapit (Foto+Video)

Në lagjen e Butelit, para pak minutash është djegur makina e tipit “Ford” e këngëtarit të njohur Shpat Kasapi.

Veç dëmeve materiale, Shpati për Portalb konfirmoi se ka dal në kohë nga makina dhe nuk ka marrë ndonjë lëndim.

Ai gjithashtu bëri apel që të mos bëhet panikë pa nevojë./ Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button