Milan pran kontratës me Martinez

Adriano Galliani e ka zgjatur edhe për një ditë qëndrimin e tij në Portugali. Drejtori i famshëm italian thuhet se e ka ndryshuar agjendën pasi që e ka bindur Porton për blerjen e Jackson Martinez dhe se dëshiron që të përfundoi të gjitha procedurat për blerjen e tij.

Galliani është në kontakt edhe me drejtuesit e Paris Saint-Germain për rikthimin e Ibrahimoviç në “San Siro”.

“Gianlucadimarzio.com” shkruan se klubi francez është duke shqyrtuar mundësinë e shitjes së Ibrahimoviçit për faktin se rrezikojnë ta humbin falas në verën e vitit të ardhshëm.

Lajme të ngjashme

Back to top button