fbpx

Shqiptarët shënojnë, Zvicra fiton

Zvicra ka shënuar fitore të lehtë me rezultat 3:0, në miqësore ndaj Lihtenshtajnit.
Si çdo herë, janë shqiptarët, që ia sjellin fitore kombëtares helvetike.
Blerim Xhemaili me dy gola, dhe Xherdan Shaqiri me një, ishin golashënuesit të Zvicra. Te Zvicra luajtën edhe Admir Mehmedi, Pajtim Kasami dhe Valon Behrami. / Portalb /

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close