Selimi: Isa Boletini e gjeti Kosovën të udhëhequr prej tucave! (Video)

Deputeti i VV-së, Rexhep Selimi, është i irrituar, pasi thotë se shteti i Kosovës nuk ia doli ta bëjë si duhet rivarrimin e trimit shqiptar, Isa Boletinit.
Në emisionin “Rrokum Rroll” me Fidan Jupollin në Rrokum, a ka thënë se si deputet nuk e din nëse ka marrëveshje që FSK nuk mundet të shkojë në veri. Ndaj, shton se kjo tregon pafuqinë e Kosovës për ta shtrirë sovranitetin përtej Ibrit.

Selimi ka thënë se Isa Boletini e gjeti Kosovën të udhëhequr prej tucave dhe se Kosova nuk duhet ta pyes për asgjë Beogradin. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Back to top button