Ja si reagon zemra kur merr një propozim (Video)

Momenti kur një femër propozohet për martesë është ndër më të rëndësishmit në jetën e saj.

Dhe zemra ka një reagim të fuqishëm si pasojë e emocioneve të forta.

Revista Good ka krijuar një video ku tregohet reagimi i zemrës me anë të grafikës në momentin kur ndodh propozimi.

Lajme të ngjashme

Back to top button