fbpx

Kumanovë, 3 të vdekur nga aksidenti fatal (FOTO)

Makina sipas të gjitha gjasave ka rënë nga ura poshtë në Autostradë. Mësohet për tre viktima.

Policia, ambulanca dhe zjarrfikësit janë në terren. Në aksident është përfshirë edhe një kamion cistern  cili në tentim për ti ikur makinës është rrokullisur, njofton Alsat-M.

Autostrada për në kufirin e Tabanocit është e bllokuar.

11293596_10206737470465685_1602182311_o

11423857_10206737470225679_2143438266_o

11430307_10206737471345707_1135420688_o

11430309_10206737605989073_1585153066_o

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close