NRG Band e Ghetto Geasy lansojnë “Ta du majmunin” (Video)

Bandi i njohur nga Peja, NRG Band dhe reperi i njohur kosovar Getoar Selimi i njohur si Gheto Geasy kanë lancuar një videoklip së bashku.

Kënga e shumëpritur “Ta du majmunin”, sapo u langua në Youtube, transmeton Indeksonline.

Kënga pritet të jetë një hit veror.

Ndryshe, NRG Band bashkëpunimin e fundit e ka pasur me reperin Capital T.

Lajme të ngjashme

Back to top button