Policia në kundravajtje gjobit makinën e Bashës

Një foto e hedhur në rrjetet sociale ka shkaktuar shumë ironi pasi policët që po gjobisin makinën e kreut të PD Lulzim Basha janë edhe vetë në kundravajtje.

Në foto shihet makina e Bashës e parkuar në trotuar dhe një polic që i bën foto nga makina e tij.

Makina e policisë është përballë asaj të Bashës dhe është në drejtim të kundërt të kalimit.

Në këtë rast vlen shprehja “bëj si them unë, mos bëj si bëj unë”. /albeu

Lajme të ngjashme

Back to top button