Shpati dhe Lori vijn me “Trego” (Video)

Dy artistët e sukseshëm Shpat Kasapi dhe Lori kanë publikuar këngën e re të titulluar “Trego”.

Kënga është lansuar në Youtube me videoklip, ndërsa në këtë bashkëpunim merr pjesë edhe një reper i ri me nofkën Rapsione Trentova.

Muzikën e ka bërë Irkenc Hyka, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro Xhori dhe Rapsione./ Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button