Benatia shum pranë zikaltërve

Mbrojtësi nga Maroko, Mehdi Benatia, mund të rikthehet te skuadra zikaltër, Inter.

Mediat italiane raportojnë se krerët e Interit janë duke negociuar me mbrojtësin maroken dhe krerët e Bayern Munichut.

Ai do të ishte përforcimi i parë i madh për Erick Thohir në këtë afat kalimtar.

 

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button