Jehona e Esma publikojnë “Çaje Shukarije” (Video)

Pas një shkëputje në muzikë,këngëtarja Jehona Sopi rikthehet në bashkëpunim me këngëtaren Esma Redzepova.

“Caje Sukarije” është kënga që Jehona dhe Esma kanë sjellur në versionin remix, të realizuar edhe me videoklip.

Kjo këngë është njëra ndër këngët rome më të njohura.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button