fbpx

Gati formacionet per finalen Barca – Juve

Sonte në mbrëmje sytë e të gjithë tifozëve do të jenë të drejtuar në Berlin, atje ku do të luhet finalja e madhe e Ligës së Kampionëve. Në fushë do të zbresin dy skuadra, të cilat i kanë fituar dy trofe deri më tani dhe do të kërkojnë të bëjnë tripletën. Juventus dhe Barcelona po bëhen gati për duelin e madh.

Dy gjigandët e futbollit evropian do të sfidojnë njëra tjetrën në finalen e madhe për trofeun më të madh në Evropë. Cila do skuadër që e fiton finalen e sotme, do të arrijë edhe tripletën e madhe.

Formacionet e sfidës së sotme do të jenë këto:

Njëmbedhjetëshja e mundshme e Barcelona Njëmbedhjetëshja e mundshme e Juventus

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close