Madonna: Rita një zemër e vërtetë (Foto)

Diva e muzikës botërore Madonna, ka shprehur dashuri për këngëtaren shqiptare me famë botërorë Rita Ora.

Në llogarinë e saj të Instagramit, Madonna ka postuar një fotografi të Rites, shkëputur nga klipi i saj i fundit dhe ka shkruar: “E dua këtë vajzë ❤ shikojeni videoklipin e saj të fundit Poison! Një ❤ e vërtetë #rebelheart”.

Lajme të ngjashme

Back to top button