fbpx

Moti me diell dhe i nxehtë, pasdite kushte për shi

Sot do të mbretëroj, mot me diell dhe i nxehtë.  Temperatura maksimale do të arrin në 30 gradë Celsius  kurse ajo minimale 12.

Në orët e pasdites në perëndim të vendit do të krijohen kushte për të reshura lokale shiu dhe bubullima.

UV indeksi do të jetë 8.

 

.

Lajme të ngjashme

Back to top button