Aksident në rrugën Gostivar-Kërçovë, një person mbetet i vdekur

Një aksident trafiku me pasoj një viktimë ka ndodhur diku rreth orës 17:00 në rrugën Gostivar-Kërçovë, me ç’rast një veturë është përplasur me një furgon.

Sipas dëshmitarëve okularë në vendngjarje ka mbetur i vdekur shoferi i veturës, derisa ai i furgonit ka marrë lëndime të lehta trupore. Policia menjëherë ka dal në vendngjarje dhe po heton rastin.

Rruga Gostivar-Kërçovë dhe anasjelltas për momentin është e bllokuar.

Lajme të ngjashme

Back to top button