Art Abazi nesër lanson këngën ‘Andrra jem’

Këngëtari nga Prishtina Art Abazi ka përfunduar incizimin dhe realizimin e klipit të këngës së tij më të re që quhet ‘Andrra jem’.

E ky projekt muzikor do të lansohet gjatë ditës së nesërme.

‘Andrra jem’ do jetë me ndryshe se sa këngët e mëhershme, pasi që në vete do të përmbaj instrumente siç janë kitarja dhe pianoja të cilat në kombinim më zërin magjik të tij përçojnë emocione të thella dhe krijonë ndjenja të pastra në shpirt.

Edhe klipi duket të jetë interesant por se si është finalizuar pritet të shihet nesër. /Gazeta Tribuna/

Lajme të ngjashme

Back to top button