Rikthimi i xhinseve të bardha (FOTO)

Kush nuk i ka pasur një palë xhinse të bardha në fillim të viteve ’90? Po pastaj pse nuk iu kthyet më? Sepse dolën nga moda? Apo edhe sepse trupi nuk jua lejon? Në të vërtetë, këtë të dytën nuk keni pse e keni frikë, me prerje të ndryshme, xhinset, edhe të bardha, mund të jenë një aleat i mirë për look-un tuaj veror. Ngelet argumenti modë. Xhinset e bardha i kemi parë që nga Jane Birkin te Miranda Kerr, por vitet e fundit duket sikur e bardha është zbehur dhe është bërë e padukshme në listën e tendencave, por tani hapa të rinj po hidhen, pikërisht në mjedise ku vendosen trendet.

Alexa Chung
Alessandra Ambrosio
Miranda Kerr
Johnny Borrell Natalia Vodianova

Lajme të ngjashme

Back to top button