fbpx

A është kënga fituese e eurovisionit e vjedhur? (Video)

Gazeta greke “Protothema” ka hedhur dyshimet se kënga fituese e eurovizionit e këtij viti mund të jetë e vjedhur pasi ka shumë ngjashmëri ne vijë melodike me “Lovers On the Sun” e David Guetta’s. A keni dhe ju të njëjtin dyshim??

Kujtojmë se kënga “Heroes” e suedezit Måns Zelmerlöw u shpall fituese e festivalit të 60 të muzikës europiane, performancea e të cilit vodhi zemrat e publikut por a vodhi ai dhe këngën .

Ja të dyja këngët

Lajme të ngjashme

Back to top button