fbpx

Vetërasje në Dujakë, viktima nga Klina

Fshati Dujakë i Gjakovës u trondit sot nga një lajm i papritur dhe i dhimbshëm. Sipas informatave të para, rreth orës 10:30, në këtë fshat të Komunën e Gjakovës një i ri ka kryer vetëvrasje.

Komandanti i Stacionit Policor të Gjakovës, kapiteni Kristë Gjokaj njoftoi se policia me t’u njoftuar ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes,.

“I ndjeri, me inicialet B.D. është qytetar i komunë së Klinës. Ai në Dujakë kishte shkuar tek të afërmit e tij. Akoma nuk bëhen të ditura arsyet”, deklaroi Gjokaj.

Detajet rrth ngjarjes tragjike priten brenda ditës./TV Syri/

Lajme të ngjashme

Back to top button