fbpx

Mot me diell, i ftohtë dhe reshje të dëborës

Në Maqedoni sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me diell i ftohtë dhe me reshje të kohëpaskohshme të dëborës.

Temperatura e ditës do të arrijë nga -2 deri 6 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit ku temperatura maksimale pritet të arrijë 4 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button