fbpx

Horoskopi ditor, e hënë 22 prill 2019

Dashi

Dita e sotme do filloje vrullshëm dhe me debate te forta ne çift. Megjithatë me kalimin e orëve do i kuptoni gabimet qe keni bere dhe do kërkoni falje. Ne mbrëmje atmosfera do ndryshoje tërësisht. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te krijuar lidhjen e duhur. Ne planin financiar nuk duhet te hidhni hapa te nxituara sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Demi

Nëse jeni ne një lidhje do kaloni një dite paksa delikate. Nuk do jeni dakord me disa gjera qe do ju thotë partneri juaj dhe do këmbëngulni qe ai te ndryshoje mendim. Beqaret do takojnë një person i cili do ju përshtatet si ne pamjen e jashtme ashtu edhe ne karakter. Ne planin financiar situata do jete me e qete se një dite me pare, por shpenzimet e tejskajshme duhen shmangur.

Binjaket

Klima yjore do jete mjaft e favorshme për jetën tuaj ne çift. do flisni hapur për gjithçka me partnerin dhe do bashkëpunoni. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do kenë një dite me pozitive. Beqaret nuk do kenë aspak dëshirë te fiksohen diku edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Financat do mbrohen gjate gjithë kohës nga yjet dhe nuk pritet asnjë surprize e keqe.

Gaforrja

Dite e kënaqshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni me realiste dhe nuk do kërkoni gjera te pamundura nga ai qe keni ne krah. Beqaret do influencohen pozitivisht nga Hëna e cila do ju krijoje mundësi te shumta për takime. Financat duhet organizuar me mire ne mënyrë qe te mos ketë asnjë problem.

Luani

Do bënit mire te qëndronit larg partnerit tuaj sot sepse vetëm ne këtë mënyre do shmangnit debatet e zjarrta me te. Me mire reflektoni me kujdes për gjithçka ka ndodhur deri me sot. Beqaret nuk duhet te dëshpërohen edhe nëse nuk e gjejnë dashurinë e madhe sepse miqtë nuk do i lënë aspak te mërziten. Situata financiare ka rrezik te jete paksa e paqëndrueshme.

Virgjeresha

Debatet dhe mosmarrëveshjet ne jetën tuaj ne çift do jene te shumta gjate kësaj dite. Asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit menduar dhe surprizat do mungojnë tërësisht. Beqaret do takojnë disa persona interesante, por asqeri nuk do jete i gatshëm te krijoje një lidhje me at duke qene se kane angazhime te tjera. Ne planin financiar duhet me patjetër te merrni masa strikte.

Peshorja

Do ndiheni te kënaqur sot ne jetën tuaj ne çift duke qene se partneri do kujdeset t’ua plotësoje te gjitha dëshirat. Te dy do tregoheni edhe me te hapur për te provuar eksperienca te reja. Beqaret do kenë një dite me fat dhe do mund te realizojnë disa takime vendimtare. Ekuilibri financiar do mbizotërojë gjate gjithë ditës. Nuk do keni për çfarë te shqetësoheni.

Akrepi

Tregohuni shume te kujdesshëm gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse yjet do ndikojnë negativisht dhe do lindin debate pa fund. Asnjeri prej jush nuk do toleroje. Beqaret do dëshirojnë ende te përfitojnë sa te mundin nga liria qe kane dhe nuk do nguten te dalin neper takime. Ne planin financiar situata do përmirësohet ndjeshëm.

Shigjetari

Do jeni shume romantike gjate kësaj dite dhe do mundoheni ne çdo moment te krijoni një klime sa me te ngrohte ne çift. Me ndihmën e yjeve do ja dilni mbanë. Beqareve do ju ndryshoje shume shpesh humori dhe nuk do jene ne qejf për te dale neper takime. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me te arsyeshëm qe te mos keni vështirësi me vone.

Bricjapi

Për planin sentimental ambienti do ndryshoje tërësisht gjate kësaj dite. Do keni nevoje për me tepër qetësi, qëndrueshmëri dhe do bëni çfarë te mundeni për te ruajtur një klime harmonike. Beqaret do kenë mundësi te shumta për te realizuar takimin qe kane ëndërruar. Financat nuk do jene aspak problematike, përkundrazi me pak maturi mund edhe t’i përmirësoni ato.

Ujori

Do jeni shume xheloze gjate kësaj dite për partnerin tuaj dhe kjo mund te ndeze here pas here mosmarrëveshje te mëdha. Kujdes sepse po vazhduat kështu do keni probleme serioze. Beqaret nuk duhet te luajnë me zjarrin sot sepse mund te digjen keq. Ne planin financiar është dita me e përshtatshme për te kryer investime dhe transaksione.

Peshqit

Te dashuruarit do kenë një dite te mbushur me emocione te njëpasnjëshme. Mund t’ju behet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri. Takime vendimtare priten gjate kësaj dite për beqaret. Shfrytëzojeni çdo moment. Ne planin financiar do merrni frytet e një periudhe te tere mundimesh dhe përkujdesjeje. Situata do filloje te përmirësohet.

Tags

Lajme të ngjashme