fbpx

Horoskopi ditor, e diel 7 shkurt 2021

Dashi

Nëse jeni ne një lidhje ka rrezik qe te përballeni me disa probleme delikate te cilat do marrin kohen e duhur për t’u zgjidhur. Tregohuni sa me te kujdesshëm. Beqaret do fillojnë një histori dashurie afatgjate e cila do ua mbushe zemrën me gëzim. ne planin financiar do ndiheni me te qete duke qene se do e përmirësoni tej mase situatën.

Demi

Do bëni edhe ndonjë çmenduri gjate kësaj dite vetëm qe atmosfera ne jetën tuaj ne çift te jete me entuziazmuese. Do ndiheni mire dhe te kënaqur. Beqaret do afrohen mjaft me një person i cili kohe me pare i kishte tallur dhe i kishte lënduar. Ai do ketë ndryshuar kështu qe mund te keni edhe një te ardhme te ndritur bashke. Ndaj parave do jeni alergjike dhe do i shpenzoni te gjitha.

Binjaket

Planetët do jene te pozicionuar mire gjate kësaj dite për ju qe jeni ne një lidhje. Do ja kaloni mjaft mire me partnerin tuaj dhe e ardhmja do jete e bekuar. Beqaret do e kenë te lehte ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë dhe do fillojnë një lidhje serioze me te. Ne planin financiar duhet te bëni me tepër kujdes se kurrë me pare sepse situata mund te dale jashtë kontrollit.

Gaforrja

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ju ece sipas planeve dhe problemet do jene te njëpasnjëshme. Beqareve do ju duhet te bëjnë shume sakrifica vetëm për te ndryshuar statusin qe kane. Ne planin financiar duhet te kujdeseni me tepër sepse çdo gabim i vogël mund t’iu kushtoje shtrenjtë.

Luani

Duhet ta toleroni me tepër partnerin tuaj gjate kësaj dite ne mënyrë qe gjerat mes jush te ecin sa me mire. Po u treguat kokëfortë mund te keni edhe vështirësi. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një person i cili do shfaqet rishtazi ne jetën e tyre. Urani do ju ndihmoje t’i zgjidhni sa me shpejt problemet qe keni pasur me financat dhe keni për t’u ndier me te qete.

Virgjeresha

Do keni shume rivale sot ju qe jeni ne një lidhje kështu qe duhet ta mbani ne pëllëmbe te dorës partnerin. Disa janë gati te bëjnë gjithçka vetëm për t’iu bere keq. Beqaret do lodhen pak, por ne fund do e gjejnë personin e duhur dhe do fillojnë një lidhje. me financat mos bëni gjera te pamenduara sepse situata do ju dale tërësisht jashtë kontrollit dhe askush nuk do ju ndihmoje dot.

Peshorja

Bashkëpunimi ne çift do forcohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Do merreni vesh për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe marrëdhënia juaj do ece ne rrugën e duhur. Beqaret as qe do mundohen te kërkojnë princin e tyre te kaltër sepse ashtu si janë ndihen për mrekulli. Për financat dita do jete e turbullt. Kujdes me çdo lloj shpenzimi edhe sikur te jene te vogla.

Akrepi

Duke pare klimën ne jetën tuaj ne çift, pritet qe çiftet te kenë konflikte gjate gjithë kësaj dite. Nuk do arrini dot te merreni vesh për asgjë. Beqaret do realizojnë takime te mrekullueshme qe ne orët e para te mëngjesit dhe shume gjera kane për t’iu ndryshuar. Ne planin financiar duhet t’i bëni mire llogarite para se te veproni. Vetëm kështu nuk do keni kurrfarë problemi.

Shigjetari

Dite shume problematike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Debatet, xhelozi e tepruar, ndarje. Asgjë nuk ka për t’iu ecur si e kishit ëndërruar. As beqaret nuk do jene me fat dhe nuk do fillojnë dot një lidhje afatgjate. Mundësitë do jene vetëm për aventura kalimtare e pa te ardhme. Te ardhurat do kenë disa përmirësime te vogla, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni pa mbarim.

Bricjapi

Nëse jeni ne një lidhje nuk duhet te nxitoheni për asnjë gjë sot sepse mund te futeni me kembet tuaja neper probleme dhe vështirësi. Beqaret ka rrezik te bien pre e mashtrimeve dhe te pranojnë propozimin e një personi negativ. Financat fatmirësisht do jene shume me te mira. Do keni para edhe për te shpenzuar edhe për te hequr mënjanëpër te ardhmen.

Ujori

Do bëni çdo çmenduri qe do ju propozoje partneri juaj sot vetëm e vetëm qe gjerat t’iu ecin me se miri. Mesdita dhe mbrëmja do jene fantastike. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë, por duhet fillimisht te njihen mire me disa persona e me pas t’ua pranojnë propozimet. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme, por gjithsesi as keq nuk kane për te qene.

Peshqit

Dite mjaft intensive kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi pa mbarim, prandaj shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do ndihet te vlerësuar fale disa komplimenteve qe do ju beje disa persona. Pranoni te njiheni me mire me ta. Gjendja e financave nuk do jete aq e mire sa për te kryer shpenzime me sy mbyllur. Kujdes!

 

Lajme të ngjashme

Back to top button