fbpx

Shkupjania bie në humnerë derisa rregullohej për fotografim

Dramë e vërtetë ka ndodhur në Kokino kur një banore e Shkupit gjatë fetave të 1 Majit ka marr lëndime serioze në trup, pasi ka rënë nga shkëmbinjtë në një humnerë të thellë 17.5 metra.

Incidenti ndodhi në orën 10 e 30 minuta kur 44 vjeçarja B.J ra në humnerë.

Derisa është rregulluar për tu fotografuar shkëmbi ku ka qëndruar është thyer dhe ka rënë se bashku me 44 vjeçaren në 17 metra poshtë.

Ajo ka marr lëndime në trup, në kokë dhe në dorën e djathtë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close