fbpx

Vargje nga DJ më i njohur në botë për Bebe Rexhën (Foto)

Një ndër Dj më të njohur në botë që ka realizuar bashkëpunime me emra të famshëm të diskografisë botërore ka përkrahur një shqiptare.

Bëhet fjalë për Bebe Rexhën e cila sapo ka lançuar projektin ‘I’m gonna show you crazy’.

Guetta ka shkruar: Shikoni Bebe Rexhën, ajo këndon ‘Hey mama’ së bashku me Nicki Minaj dhe është një tekst shkruese e mirë.

Tekstet e Rexhës janë kthyer në super hite pasiqë janë kënduar nga emra të njohur si Rihanna e Eminem, ndërsa tani vëmendjen po e merr edhe si këngëtare.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close