fbpx

Kush do ta prezantojë “Prizreni Music Fest”…? (FOTO)

Janë dy vajza bukuroshe moertore nga Shkodra, dy motrat, Elis dhe Miranda.

Dy motrat bukuroshe pritet të vijnë ekskluzivisht në muajin Maj për “Prizreni Music Fest”. Modertoret bukuroshe janë bërë të njohura nga festivali “Shkodra Fest”, i cili është mbajtur në vitin 2014, të cilat e kanë moderuar nga fillimi e deri në fund.

“Prizreni Music Fest’, pritet të jetë evenimenti më i madh mbarë kombëtarë në këtë çerek vit, me ç’rast pritet të mblidhen artist e këngëtarë të njohur të estradës shqiptare./04online.info/

Lajme të ngjashme

Back to top button