fbpx

Psg, Cavani: Ishim të shpërqendruar

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Edinson Cavani u shpreh se skuadra ishte e shpërqendruar në ndeshjen kundër Guingamp, ku parisienët fituan me rezultatin 2-0.

Kampionët e frances vuajtën në “Parc des Princes” edhe pse patën shumë raste për të thelluar rezultatin.

“Ishte një ndeshje e vështirë. Mendoj se sulmuam shumë por ndoshta ishim disi të shpërqendruar në lojë. Por gjithsesi ia dolëm të menaxhonim lojën dhe të shënonim duke marrë 3 pikë mjaft të vlefshme për skuadrën” deklaroi uruguaiani.

Lajme të ngjashme

Back to top button