fbpx

Klitschko vs Jennings të dielën në mëngjes

Dashamirët e boksit këtë vikend kanë para vetes një meç të madh. Wladimir Klitschko do të ndeshet në Amerikë me boksierin e njohur amerikan, Bryant Jennings.

Por për dashamirët e boksit në Maqedoni dhe përgjithësisht në Evropë meçi do të zhvillohet në një kohë tejet të papërshtatshme.

Sfida do të filloi me orën tonë lokale 5:00 të mëngjesit. Të gjithë ata që duan ta shikojnë Klitschkon në transmetim direkt le të bëhen gati për të nisur një të diel të hershme.

Lajme të ngjashme

Back to top button