fbpx

U thyen xhamat e dyerve dhe dritareve të Komunës së Prilepit (VIDEO)

Sot në mëngjes qytetarë të revoltuar kanë thyer xhamat e dyerve dhe dritareve të Komunës së Prilepit.

Banorët e Prilepit thonë se u ka ardhur deri te hunda nga “sherifët” e Komunës.

Lajme të ngjashme

Back to top button