fbpx

PSG dhe Bayerni me detyrë të vështirë

Skuadra e PSG-së do të tentojë sonte që të përmbysë rezultatin në Camp Nou, ku udhëton pas disfatës 1-3 në shtëpi.

Ky konsiderohet si një mision shumë i vështirë, por jo edhe i pamundur për parisienët, pasi që në futboll gjithçka mund të ndodhë.

Në anën tjetër, punë të vështirë do të ketë edhe Bayerni, që pësoi me rezultat të njëjtë si PSG nga Porto, por që ka një përparësi pasi që ndeshjen e parë e humbi si mysafirë.

Ndeshjet fillojnë në ora 20:45.

Nesër do të kompletohen ekipet e gjysmëfinales, ku do të takohen Real Madrid – Atletico Madrid dhe Monaco – Juventus.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button