fbpx

Del nga koma vajza e Whitney Houston

Këngëtari Bobby Brown ka treguar për publikun gjatë një koncerti se vajza e tij, Bobby Kristina Brown, ka dalë nga gjendja e komës pas 3 muajsh.

Familja e saj kishte deklaruar herë pas here se Bobby ishte duke luftuar me jetën e saj dhe më në fund është zgjuar.

Bobby Kristina Brown, vajza e Whitney Houston, është zhvendosur nga siptali i Atlantës në një tjetër spital që nuk është bërë i ditur për mediat./tch

 

Lajme të ngjashme

Back to top button