fbpx

I burgosuri që i vuri flakën vetës në burgun e Manastirit është Ferat Alija

Sipas informacioneve më të reja, personi i cili pardje rreth orës 21:30 në degën e paraburgimit në burgun e Manastirit, i burgosuri që është lyer me vaj dhe është kallur është Ferat Alija, transmeton Zhurnal.

Ai është dërguar menjëherë në Qendrën Klinike në Manastir, ku janë konstatuar djegie të shkallës së tretë. Kumanovari po lufton për jetë

Lajme të ngjashme

Back to top button