fbpx

Nuk ndalet Juventusi, e fitoi edhe Lazion

Kampioni aktual i Italisë, Juventus ka shënuar fitore të lehtë përballë Lazios me rezultat të pastër 2:0.

Tevez 17’ dhe Bonucci 28’ shënuan në këtë fitore rutinë të Juventusit.

Kujtojmë se në këtë ndeshje nga fillimi luajti Lorik Cana, ndërsa Berisha ishte në bankën rezervë.

Pas kësaj fitoreje Juventus e përforcon pozitën e parë me 73 pikë, 15 më shumë se sa Lazio në vendin e dytë.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button