fbpx

Reali me fitore të rëndishme kundër Malagës

Real Madridi ka fituar për të mbetur në garë me Barcelonën për titullin e La Ligës, pasi në Bernabeu ka mposhtur Malagën me rezultat 3:1.

Ramos, James dhe Ronaldo shënuan për Real Madridin, ndërsa golin e vetëm për Malagën e shënoi Juanmi.

Pas kësaj fitoreje Reali mbetet në vendin e dytë me 76 pikë, dy më pak se sa Barcelona në vendin e parë

 

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button