fbpx

Qyteti i Strugës së shpejti me pamje të re (FOTO)

Këto fotografi janë publikuar nga komuna e Strugës, përmes së cilave bëhet e qartë se cili është projekti i kryetarit të komunës Ziadin Sela dhe stafit të tij. Shikoni se si do të duket qyteti i Strugës së shpejti.
FLAER

foto 1

foto 2

foto 3

foto 4

foto 5

Lajme të ngjashme

Back to top button