fbpx

Oscar do të mbetet tek Chelsea

Menaxheri i Chelseas, Jose Mourinho ka insistuar se Oscar do të mbetet në Londër edhe pas përfundimit të këtij edicioni.

Ishte folur shumë se Oscar do të largohet gjatë verës, mirëpo Mourinho e mohon një gjë të tillë.

“Natyrisht, Oscar nuk do të largohet nga Chelsea. Ka nënshkruar një kontratë disa muaj më parë, është një prej futbollistëve më pagën më të mirë dhe është i lidhur me ne për shumë vite”, tha Mourinho gjatë një konference për shtyp.
Osc

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button