fbpx

Tevez largohet nga Juventusi

Carlos Tevez ka vendosur të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni për t’u rikthyer në Boca Juniors, një vit para skadimit të kontratës së tij.

Sipas të përditshmes italiane “Corriere della Sera”, ylli argjentinas ka njoftuar drejtuesit e klubit për vendimin e tij, transmeton Lajmi.

Dhe, duke marrë parasysh karakterin e Tevezit, ata do ta kenë shumë të vështirë që t’ia ndërrojnë mendjen.

Lajme të ngjashme

Back to top button